Детальніше...

Цього навчального року атестуються: Л.Л. Тарасенко, В.О. Дунаєва, С.В. Алєксандрова, Н.В. Мальована, В.О. Прядун, К.М. Аширбекова, І.П. Прокопенко, С.Г. Тунік, Н.В. Рябуха.

Наші шановні атестати протягом років підтверджували високий рівень професіоналізму. Їхні напрацювання систематично висвітлюються на шкільному сайті та в шкільній газеті. Незабаром педагоги поділяться зі своїми колегами найсвіжішими набутками. Найцікавіші з них увійдуть у золоті скрижалі не тільки історії школи, а й освіти міста.

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

17 березня вчителі-атестанти захистилися гідно й успішно.

Тривав атестаційний період із 20 жовтня до 15 березня. За цей час наші педагоги провели чимало відкритих уроків, виховних заходів, напрацювали нові підходи до процесу навчання та самоосвітньої діяльності. Кожен учитель створив потужне електронне портфоліо, в якому зібрано кращі надбання педагога упродовж його роботи.

Детальніше...

Педагогічна громада позитивно відмітила практичні кроки вчителів-атестантів щодо оформлення центрального вестибюлю наочністю, приуроченою до 90-річчя школи.

Детальніше...21 березня відбулося прикінцеве засідання шкільної атестаційної комісії, на якому розглядалися підсумки проведення чергової атестації педагогічних працівників школи. Комісія відзначила високий рівень матеріалів, наданих атестантами: портфоліо, розробки уроків та виховних заходів, звіти про участь у всеукраїнських та міжнародних проектах, презентації з розробки науково-методичної проблеми школи «Вдосконалення системи самоосвітньої науково-методичної роботи вчителя в контексті підвищення його професійної компетентності та розвитку здібностей особистості учня».

Детальніше...

Детальніше...Поздоровляємо з успішним проходженням атестації вчителів: Мальовану Наталю Володимирівну, Дунаєву Вікторію Олександрівну, Аширбекову Катерину Михайлівну, Тарасенко Людмилу Леонідівну, Алєксандрову Світлану Володимирівну, Ширінську Надію Михайлівну, Прядуна Валерія Олександровича.

Педагогічний колектив бажає вам здоров’я, успіхів і натхнення.

На високому рівні пройшла у школі атестація педагогічних працівників. Учителі, які атестувалися, протягом навчального року доводили атестаційній комісії свій рівень професіоналізму, демонстрували власні надбання. Результати відкритих уроків, активної участі у роботі шкільних методичних об’єднань, виступів з доповідями, участі в творчих групах, позакласної роботи з учнями були представлені у портфоліо, буклетах, електронних презентаціях.