Детальніше...

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Детальніше...

23 березня педагоги школи продемонстрували майстер-клас у залі природничо-географічного факультету КДПУ ім. В. Винниченка.

Учителі зустрілися зі студентами ІІІ курсу та поділилися з ними власним інноваційним досвідом.

«Праця в школі – це, перш за все служіння, служіння дітям, родині, суспільству, – стверджує директор Борис Набока. – А щоб служити, не достатньо на уроці долучати учнів до основ наук, – треба наповнювати кожну зустріч із дитиною духовністю».

Детальніше...

22 березня, до Всесвітнього дня поезії, до школи залетіли поетичні горобці.

Насправді це відома в Кропивницькому поетеса, журналістка, громадська діячка Олена Горобець та її маленький син. Письменниця презентувала дітям свою нову книгу «Горобці-молодці». Видання наповнене віршами, яскравими малюнками, жартами та веселощами.

Детальніше...

17 березня відкрилася нова весняна експозиція шкільної галереї дитячих малюнків.

Її підготували учні разом учителем образотворчого мистецтва Євгеном Неждановим. Найактивнішими виявилися 4-ті та 5А класи. Дивують роботи в Катерини Хлібової (4Б), Анни Волошиної, Вікторія Курлова (4В), Світлани Сьогіної, Тетяни Клюконос (5А), Ольги Козленко (6Б), Катерини Панфілової та Карини Ламанової (7Б).

На малюнках можна побачити весняні пейзажі, квіти в вазах, тортик з чаєм і багато іншого… А об’єднує всі малюнки – гарний настрій!

Андрій Сагура, 4А,
фото автора

Детальніше...

21 березня нас гостинно зустрічали у «Кіровоградському вищому професійному училищі №4». Дійсно, це був день відкритих дверей для нас. Ми мали змогу пройтися затишними коридорами училища, ознайомитись з його історією та легендарними викладачами. Побували в майстернях та цехах, заглянули в усі цікаві куточки, познайомились зі студентами.

Дякуємо за чудовий майстер-клас зі зварювальних робіт, де наш Костянтин був у головній ролі зварювальника. Отримали чудові враження від зустрічі та ще й сувеніри від адміністрації закладу. Дуже вдячні заступнику директора з виховної роботи Оксані Євгеніївні Яценко та всім викладачам за теплий прийом й увагу до нас.

Детальніше...

21 березня у затишній атмосфері шкільної бібліотеки ми провели захід до Всесвітнього дня поезії.

Ми міркували над тим, чому поезія потрібна людям. Для того, щоб розуміти поезію, потрібно мати великий духовний світ. «Людина, яка звертає увагу лише на матеріальний добробут, не зможе зрозуміти велич поезії», – вважає Анастасія Дерій.

Детальніше...Детальніше...Бажаю, щоб завжди світило сонце, щоб було тепло. Так хочеться, щоб природа радувала нас, дітей, своєю красою. Бо ж так хочеться відпочивати, гратися на свіжому повітрі! А свіже повітря – це здоров’я! Весна – прийшла! Отож, бажаю весняного здоров’я всім!

Влад Резінкін, 5Б,
фото Влада Кохаля, 6Б

Детальніше...

17 березня в бібліотеці Гірничого для учнів 1Б відбулоcя свято «Прощавай, Букварику!».

Під час святкування діти декламували вірші, відгадували загадки, співали та грали у різноманітні ігри, пов’язані із вивченням букв. Підготувати свято допомогли депутати учнівського парламенту.

Детальніше...

16 березня дев’ятикласники відвідали два потужні промислові комплекси Кропивницького: заводи «Ельворті» та «Гідросила».

«Нас вразило те, як сильно розвинена промисловість у нашому місті! Цікаво спостерігати за тим, як працює людина поряд з машиною. Звичайно техніка дуже новітня і якісна, але людину вона не здатна замінити» – зазначив Кирило Диркач (9Б).

Детальніше...

16 березня діти 1А класу (класний керівник Ольга Добровольська) урочисто стали знавцями «Букваря».

Депутати учнівського парламенту влаштували для них Свято прощання з першим серйозним підручником. Захід підготували та провели: Валерія Грінько (7А), Крістіна Гончаренко (8Б), Кирило Диркач, Віталій Смаглюк, Лілія Бикова (9Б), педагог-організатор Марина Лазовік.