Шановні учні! Деякі навчальні матеріали потребують введення пароля для доступу. 
Деталі можна дізнатися у вчителя або переглянути в електронному журналі

З досвіду розбудови цифрового освітнього середовища гімназії на базі хмарних технологій Google Workspace

Стаття розміщена у збірнику матеріалів міського Інтерактивного вернісажу педагогічних знахідок - 2024: https://vernisaz-2024-transform-osvita.blogspot.com/p/blog-page_828.html.

Анотація. У роботі розглянуто досвід унормування та розбудови цифрового освітнього середовища в гімназії.

Ключові слова: освітнє середовище, хмарні технології, вебсайт, хмарний диск, освітня інформаційна система.

З досвіду застосування інструментів контролю за безпечним користуванням мережею інтернет на уроках інформатики

Стаття розміщена у збірнику матеріалів обласної інтернет-конференції «Технологія фахової майстерності: освітній процес в умовах воєнного часу та повоєнного відновлення (XIX Хмурівські читання)»: https://timso.oin.in.ua/hmura19/pryadun-valeriy.

Сертифікат про участь: https://teach.in.ua/certificates/2023-10-27.

У роботі нами представлено досвід використання спеціально розробленого програмного забезпечення для створення умов для безпечного використання учнями мережі Інтернет: блокування небажаного, образливого контенту, контенту для дорослих тощо.

З досвіду оцінювання навчальних досягнень з інформатики п’ятикласників НУШ

Стаття розміщена у збірнику матеріалів міського Інтерактивного вернісажу педагогічних знахідок - 2023: https://krop-vernissage-nush-2023.blogspot.com/p/blog-page_40.html

Анотація. У роботі розглянуто використання «аркуша спостереження» та прийнятого підходу до підсумкового оцінювання з інформатики в 5-му класі Нової української школи.

Ключові слова: Нова українська школа, «аркуш спостереження», підсумкове оцінювання, групи загальних результатів навчання, 12-бальна шкала, рівнева шкала.

З досвіду викладання інформатики в умовах воєнного стану

Стаття розміщена у збірнику матеріалів обласної інтернет-конференції «Технологія фахової майстерності: освітній процес в умовах воєнного часу (XVIII Хмурівські читання)»: https://timso.oin.in.ua/hmura18/2022/10/19/valeriy-pryadun.

Сертифікат про участь: https://teach.in.ua/certificates/2022-10-28.

У роботі розглянуто підхід автора з організації проведення дистанційних уроків інформатики в умовах воєнного стану, коли сигнали «Повітряна тривога» можуть тривати по кілька годин, учні навчаються також з-за меж України та з різноманітних гаджетів.